Наташа Беквалац во петок во “DejaVu“ | Trendseteri
Menu

Наташа Беквалац во петок во “DejaVu“

Наташа Беквалац во петок гостува на AfterWork во DejaVu

 

Српската поп ѕвезда Наташа Беквалац во петок ќе гостува на автерфорк забавата во „Дежаву“. Беквалац во живо ќе ги отпее нејзините големи хитови  од стариот, а и од новиот албум. Ова е второ гостување на  пејачката  на автерфоркот во „Дежаву“. Таа лани направи одлична журка и го препуни локалот.Резервациите се на тел.076-304 009 или 078 242 536

14708235_1758792594374691_8915236687227638403_n14712922_1274907955885254_8275574289608449597_o