Мелита ужива со прегратките на делфин во Дубаи, фотка која ќе ви го разнежи срцето | Trendseteri
Menu

Мелита ужива со прегратките на делфин во Дубаи, фотка која ќе ви го разнежи срцето

Убавата тв водителка Мелита Ракичевиќ ја направи најубавата фотографија во нејзината  кариера.Фотката на која Мели бакнува делфин во аква паркот “ Атлантис  палм“ во Дубаи,ги разнежи срцата на нејзините фанови на Инстаграм и на Фејсбук. Инаку Мели веќе некое време е на луксузен одмор во гламурозниот Дубаи.