Кај ни забега естрадата? | Trendseteri
Menu

Кај ни забега естрадата?

Кај ни забега естрадата?

 

Манекенка, модел или стралета? На никого не му е јасно кога е во прашање прилепчанката Викторија Луческа која како што тргнала, од плакар ќе ни излезе. Еве ја во спотот на пејачот Боби Павловски. Викторија буквално ја има секаде каде што има секси сцени. Не за друго, оти ниту еден модел не се соблака пред камера за џабе, освен Викторија која тоа го прави без проблем.

Прилепчанката која по секоја цена сака да биде славна, едно време му го  извалка и името на ракометарот Манасков. Потоа за порталите  се соблакаша со натртен задник, беше на нискобучетни избори за убавина, а денес е главна ѕвезда на овој спот, во кој нема баш и никаква приказна. Е ова е македонскат естрада, за жал. Викица главна ѕвезда нумеро уно.