Ирина Шејк после породувањето без грам целулит, посекси од било кога | Trendseteri
Menu

Ирина Шејк после породувањето без грам целулит, посекси од било кога

Ирина Шејк после породувањето без грам целулит, посекси од било кога

 

 

Се поголем е бројот на жени кои брзо се враќаат во форма после нивното породување, меѓутоа фотографијата на Ирина Шејк по бикини, предизвика бурни реакции во јавноста. Имено, убавата манекенка и холивудскиот актер Брендли Купер пред помалку од еден месец станаа родители, односно добија ќерка.

Меѓутоа, судејќи по фотографијата која ја објави на нејзиниот инстаграм профил на која има над 300 000 лајкови, Ирина изгледа подобро од било кога. Затегнат, извежбан стомак и без грам целулит на нејзиното тело.