Зоки повторно ФАЦИ | Trendseteri
Menu

Зоки повторно ФАЦИ

ТрендСетери дознава дека поранешниот водител од А1 од областа на шоу бизнисот Зоран Василевски-Фаци почнува нова емисија на тв 24, за оваа телевизија која доживеа неколку персонални промени исто се зборува дека можно е и да го сменила сопственикот и да не е дел повеќе од Телекабел на Роби од Штип, но тоа е друга приказна, ајде Фаци распали мајсторе…