Екскуливно- Лила тајно се омажи за 20 години помлад скопјанец | Trendseteri
Menu

Екскуливно- Лила тајно се омажи за 20 години помлад скопјанец

Лила Филиповска омажена со 20 годишен?

 

Тв водителката Лила Филиповска и моделот Спасоје Кликовац позираат пред почетокот на ревијата на саемот за венчаници во Скопје. Фотографите кои се појавија на Интернет а на кои Лила е во бел невестински фустан,предизвикаа лавина рекции, посебно кај фановите на убавата водителка кои збунети поверуваа дека таа тајно се омажила.Секако ова е дезинформација, оти Лила и Спосоје беа само дел од гала забавата.Инаку Лила беше главна звезда која блесна во креација на Елена Лука,а Кликовац беше дел од ревијата на дизајнерот Џеј Зи.