Еден тренинг со Дина Шабани | Trendseteri
Menu

Еден тренинг со Дина Шабани

Дина Шабани со личен тренер..

 

Популарната пејачка Дина Шабани конечно ја откри тајната за убавото и витко тело. Пејачката заедно со  фит тренерот  Ненад Андоновски секој ден по час и половина поминува во популарната теретана “ Капитол крос фит“ во Т.Ц. Капитол. Дина, без мака ги правеше вежбите, кои и ги даваше тренерот и послушно ги слушаше неговите совети. Младата пејачка каде и да се појави предизвикува огромно внимание во јавноста.