Еве го салонот за најубави нокти во Скопје | Trendseteri
Menu

Еве го салонот за најубави нокти во Скопје

„ Козметика Петков„ е салонот за разубавување и за надградба на модерни, трендовски нокти во Скопје. Тимот на “ Петков“ на чело со главната менаџерка Убавка Петков неколку години се на врвот за изработка на нокти, креативност, што им даде шанса да бидат број еден во оваа област.Освен нокти,овде можете да се стокмите од глава до пети. Студиото се наоѓа позади Т.Ц. Бисер во населбата Аеродром.