Викторија Лоба во секси бикини на плажа | Trendseteri
Menu

Викторија Лоба во секси бикини на плажа

Викторија Лоба во секси бикини на плажа

 

 

Нашата позната пеачка Викторија Лоба ги избегна жештините од нашиот главен град и обврските ги замени со море и плажа во Грција. Пејачката во моментов се сонча на егејот, од каде не ги заборави своите фанови на инстаграм каде објави фотографии и видео на кои таа позира во црн костим за капење.

??

A post shared by L О B А ❤️ (@victorialoba) on

Напорните тренинзи кои таа ги прави и режимот на исхрана што го води преку целата година се исплати, па сите нејзини следачи на инстаграм сега може да уживаат во убавините на едно од најдобрите тела на естрадата.

A post shared by L О B А ❤️ (@victorialoba) on