Брендот “Collezione“ со нова колекција | Trendseteri
Menu

Брендот “Collezione“ со нова колекција

Турскиот бренд за машка и женска гардероба “Collezione„ во своите бутици во Капитол мол и во Рамстор, ги презентираше новите колекции есен-зима. Според овој реномиран бренд оваа сезона ќе се носат пастелните бои, темно зелената, портокаловите нијанси, кафената, окерот и темно сината. Џинсот ќе се комбинира со јакни во пастелните бои, во комбинација на плетени шалови и капи. Интересно е што брендот дава големи попусти,исто како што прават во западните земји,па секој можем да си дозволи да носи комбинации од овој квалитетен турски бренд.Ако сакате да сте тренди мора да го посетите “Collezione“. Еве зошто…

14961413_1839412519678619_327589851_n14971939_571130863097030_1924842195_n14996578_1841616716124866_638626293_n15033721_572685619608221_702225778_n15033754_572685456274904_45546192_n15058773_572685449608238_161467413_n15086316_572685746274875_1019695771_n15049595_572685502941566_281625336_n15050484_572685702941546_478960219_n15050084_572685429608240_668710227_n14997143_570999563110160_166497261_n15049975_572685542941562_630233807_n