Бохо шеширите пристигнаа конечно во Скопје | Trendseteri
Menu

Бохо шеширите пристигнаа конечно во Скопје

Бохо шеширите кои моментно се хит во светот на модата, конечно дојдоа и кај  нас. Овие тренди шешири може да ги најдете во „Arabeska Luxury“ во хотелот „ Парк Резиденс„ во Скопје. Уживајте во галеријата и златните раце на дизајнерката Сузана Арабеска која долги години изработува уникатен накит.Инаку Бохо шеширите се трендовска мода која ни доаѓа од Ибица,Шпанија.