versace | | Trendseteri
Menu

Tag: versace

„Versace“ со најновата колекција

3120
Екстраваганта и совершена Модната куќа Версаче одамна го прекина презентирањето на колекциите висока мода со ревии и преку фотосесии…

Versace за пролет/лето 2019

1935
Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше…

Версаче Versus кампања за…

661
Версаче Versus кампања за пролет 2017 Британската моделка Adwoa Aboah и Zayn Malik, седнаа заедно зад објективот на познатиот…