Moda | | Trendseteri
Menu

Tag: Moda

Versace за пролет/лето 2019

1935
Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше…

„JO.AN“ Fashion & Lifestyle…

2363
„JO.AN“ Fashion & Lifestyle Expo 2018: Креации создадени за отменост и нежност   Дизајнерката Андријана Јовановска која стои зад…

Северина секогаш „ин“: нејзиниот…

1613
Северина секогаш “ин”: нејзиниот стајлинг можете да го ископирате веднаш!   За стилот на познатата мега ѕвезда Северина, говорат…