џемпер | | Trendseteri
Menu

Tag: џемпер

Вака го прават тоа…

2646
Идеи за најдобра зимска комбинација на фармерки и џемпер   Омилен и безвременски спој на фармерки и џемпер, владее…

Џемпер – фустан и…

3695
Џемпер или пуловер-фустан и оваа зима е едно од најпосакуваните, хит парчиња   На некои парчиња секогаш и секогаш…

Вака изгледа најбараниот џемпер…

1441
Пред сè топол и удобен, но и модерен модел кој оди со сè   Зачекоривме во сезоната на топли…