Мис Универзум | | Trendseteri
Menu

Tag: Мис Универзум

Филипинка е прогласена за…

3340
ТВ водителката и манекенка Catriona Magnayon Gray од Филипини е новата Мис Универзум. Оваа преубава 24 годишна девојка е…