Понуда на која не може ниту еден матурант да одолее | Trendseteri
Menu

Понуда на која не може ниту еден матурант да одолее


За да ве паметат и по матурската забава


Real men go to real Barber!

Фризерските салони на „Popeye“ со неодолива понуда за матурантите кои сакаат да изгледаат посебно.

Шишање, миење, фризура и маска за вашето лице за само 300 денари. Понуда која не смеете да ја пропуштите.

Закажете во еден од салоните во ТЦ Беверли или Порта Влае, за да има по што да ве паметат!

Facebook Popeye ТЦ Беверли Тел 071 668 966

Facebook Popeye Порта Влае Тел 070 700 242