Лето обоено во лаванда | Trendseteri
Menu

Лето обоено во лаванда

Тренд кој ќе сакате да го носите


Без разлика дали ќе се одлучите за панталони, кошула, сако или здолниште, задолжително одберете барем едно парче во боја на лаванда.

Оваа пастелна боја е вистински моден погодок за сезоната Пролет/Лето 2019.

Подготвени за нова пастелна магија?