Ирина Шајк и Бредли Купер со малата ќерка на лежерна прошетка | Trendseteri
Menu

„Irina Shayk“ и „Bradley Cooper“ Бредли Купер со малата ќерка на лежерна прошетка

Каде и да се појават, опкружени од фотографи


Ирина Шајк и Бредли Купер константно се центар на гласини за разделба, но парот со заедничките појавувања во јавност покажува дека нема вистина во тоа.

33-годишниот модел и 44-годишниот актер беа фотографирани на прошетка во Лос Анџелес со 2-годишната ќерка Леа.