Технологија | Trendseteri
Menu

Технологија

Магијата на фотографијата

2513
Со едноставни ефекти до најубави фотографии  …

„Lenovo Z6 Pro“…

3829
Лудилото за повеќе мегапиксели не стивнува Борбата…

Оваа апликација го…

1587
Компанијата „Sandvine“ ги истражи нашите навики околу…

Избери број –…

2184
Префиксот е наш, а бројот е ваш!…

Телекабел Мобил

6827
Телекабел како нов оператор   22 години…

Доживејте ја вселената…

2319
Доколку сакате незаборавно патување во вселената, сега…

Новиот „Huawei Mate…

1769
Најмоќниот „паметен телефон“ досега   „Huawei“ успешно…

Samsung Galaxy X

1710
Новиот Samsung Galaxy X со екран што…

Неверојатно! Робот ја…

653
Неверојатно! Робот ја намести Рубиковата коцка за…

Наскoро и кај…

1273
  Мини јахтата „Jet Capsule“ ќе плови…