Ресторани | Trendseteri
Menu

Ресторани

Join us for…

1951
Придружете ни се за незаборавно искуство Вистинските…

10 ресторани со…

4010
Храната е повкусна доколку вечерате со ваков…

Среќен петок-13ти со…

6132
Прекрасна музика со „Четкар“ и вкусно мезе…

Brunch @ Four

1553
  За прв пат во Македонија со…

„Face“ – Lounge…

1250
Место за гурманско уживање во вистински вкусови…

Незаборавна Новогодишна ноќ…

1279
Дочекај ја Новата 2018та Година со Викторија…

Прав трендсетер на…

4387
Александар Злтаноски – Пример за прав трендсетер!…

Park Hotel &…

13622
Park Hotel & Spa одликуван за најдобар…

Fun House за…

5961
 Се отвара најголемата игротека во Скопје –…

Steakhouse – bal…

2281
НАСКОРО во Буњаковец   bal beef