"Blake Lively" повторно бремена | Trendseteri
Menu

„Blake Lively“ повторно бремена

Убавата актерка го истакна трудничкото стомаче во жолт фустан покрај Рајан Рејнолдс


Блејк Лајвли им приреди убаво изненадување на присутните на премиерата на „Pokemon – Detective Pikachu“ во Њујорк. Убавата актерка откри дека е бремена со третото дете и за првпат се појави на свечен настан со пораснатото трудничко стомаче.

31-годишната ѕвезда од „Gossip Girl“ блескаше во жолта креација од Retrofête додека позираше покрај својот сопруг Рајан Рејнолдс.