Адријана Лима со турски бизнисмен во Венеција и на Миконос | Trendseteri
Menu

Адријана Лима со турски бизнисмен во Венеција и на Миконос

Адријана Лима во љубов со познатиот турски бизнисмен Емир Ујар


Адријана Лима ја надмина разделбата со турскиот писател Метин Хара и има нова љубов од Турција.

Згодната Бразилка беше фотографирана со Емир Ујар на Миконос. 38-годишниот модел носеше долг фустан за на плажа додека се релаксираше со 37-годишниот бизнисмен.